Mazda
Kodecar HK spol. s r.o. Mazda Hradec Králové

Mazda2 pro rok 2020

Malá velikostí, velká svobodou

 

Uvede vás do pohybu – ještě než se s ní rozjedete


Mazda2 pro rok 2020 je současně svižná a stylová. Designový styl Kodo: duše v pohybu vytvořil vůz s hravým, ale elegantním duchem. Mazda2 pro rok 2020 toho ale nabízí mnohem více než jen kultivovaný design exteriéru: například nižší emise CO2 a vylepšené bezpečnostní prvky. Mazda2 pro rok 2020 vás uvede do pohybu, ještě než se s ní rozjedete – ve městech i mimo ně.

 

Mazda2 - Nový dizajn, rovnaká veľkosť

 

Nový design, stejná velikost

Design Mazdy2 pro rok 2020 vychází z nejnovější generace designového vyjádření Kodo: duše v pohybu; náš nejmenší model má nový vzhled, který upoutá pozornost na první pohled.

 

Mazda2 - Posaďte sa

 

Nastupte, prosím

Oddejte se pohodlí našich nově navržených sedadel, která snižují únavu a poskytnou vám ještě větší požitek z jízdy.

 

Mazda2 - Pokoj mysle

 

Klid duše

U našeho podvozku, navrženého v duchu architektury Skyactiv, pracují pneumatiky a sedadla v dokonalé harmonii a posilují váš požitek z jízdy, protože snižují hluk a vibrace. Užijte si větší pohodlí v tišší kabině, uslyšíte v ní pouze zvuky, které slyšet chcete.

 

Mazda2 - Jazda s istotou

 

Jezděte s jistotou

Jezděte s jistotou díky vylepšeným bezpečnostním prvkům i-Activsense, mezi něž patří adaptivní tempomat Mazda (MRCC), pokročilý protikolizní systém SCBS a systém asistence pro udržení v jízdním pruhu (LKA). Propojte se se svou Mazdou2 pro rok 2020 a s okolím jako nikdy předtím.

 

 

Mazda2 Takumi Plus


Mazda2 Takumi Plus pro rok 2020 je velmi vhodná do města, k čemuž přispívají lesklé 16paprskové lité disky kol a zatmavená skla, která chrání vaše soukromí i na rušných místech. Mazda2 Takumi Plus je plná našich nejnovějších technologií, jako je nová zadní kamera a zadní senzory, a její vzrušující agilní a zábavná osobnost se snoubí s interiérem zaměřeným na člověka a pokročilými bezpečnostními funkcemi.

Kokpit Mazdy2 Takumi Plus pro rok 2020, zaměřený na člověka a s vylepšenou koncepcí sedadel, nabízí funkce pro pohodlí, jako například vyhřívaná sedadla, automatickou klimatizaci a startování motoru tlačítkem. Stěží najdete podobně vysoký komfort v jiném malém voze.

Mazda2 Takumi Plus

 

Bezpečné a jisté

Zatmavená skla umocňují nádherný vzhled a bezpečnostní prvky, jako například systém sledování mrtvých úhlů, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a systém G-Vectoring Control Plus, zase dodávají jistotu při jízdě. Technologie Mazda M Hybrid zase umožňuje plynulejší jízdu a pomáhá zlepšit úspornost pohonných hmot.

 

Mazda2 Takumi Plus

 

Nové elegantní lité disky kol

16" lité disky kol dávají modelu Takumi Plus sportovnější a působivější vzhled, zatímco nová povrchová úprava zadního a předního nárazníku lahodí oku.

 

 

Vylepšení z každého úhlu


Od kultivované přední mřížky a 16‘‘ hliníkových disků po LED přední mlhové světlomety – Mazda2 pro rok 2020 toho přináší více než jen modernizovaný estetický dojem. Díky pokročilým bezpečnostním prvkům, mezi které patří například systém sledování mrtvého úhlu a zadní a přední parkovací senzory, je jízda a parkování mnohem příjemnější a když vám na Apple CarPlay™ * bude hrát vaše oblíbená písnička, nebude vám chybět už vůbec nic.

Mazda2
Mazda2
Mazda2
Mazda2

 

Jaké to je, řídit Mazdu2 pro rok 2020?


Díky technologii Skyactiv, systémům G-Vectoring Control Plus a Mazda M Hybrid a rozsáhlé nabídce technologických prvků se v Mazdě2 pro rok 2020 snoubí vzrušující, ale plynulý požitek z jízdy s uklidňujícím pocitem kontroly a odpovědným využíváním paliva. Užijte si pocit splynutí vozu a řidiče, Jinba Ittai, jako nikdy předtím.

 

ZAREZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

 

Výběr úrovní výbavy pro vás


Přečtěte si více o různých úrovních výbavy Mazdy2 pro rok 2020 a o tom, co vám mohou nabídnout.

 

 

Mazda2 - Challenge
Mazda2 - Takumi
Mazda2 - Takumi Plus

 

 

Díky centrálnímu zamykání s dálkovým ovládáním, elektrickým zámkům dveří a tlačítku pro nastartování motoru je nasednutí do vozu bezpečnější a snazší, a více si tak svou Mazdu2 pro rok 2020 užijete. Interiér s černým látkovým čalouněním a vylepšená koncepce sedadel poskytují více pohodlí.

Ideální pro lidi, kteří se nechtějí nechat o svůj komfort připravit ani v džungli velkoměsta a rádi cestují pohodlně: Mazda2 ve stupni výbavy Takumi zapůsobí svou automatickou klimatizací a tempomatem i kůží obšitým volantem a držadlem řadicí páky.

Vylepšené technologické prvky, mezi které patří zpětné zrcátko s funkcí automatického zatmavování a vyhřívaný volant, zajišťují skutečný požitek z jízdy. Vylepšená koncepce sedadel, zatmavená zadní a boční okna a systém Apple CarPlay® přispívají k úžasné kombinaci pohodlí a bezpečnostních funkcí. Leskle černá přední mřížka, charakteristické osvětlení světlometů a 16“ hliníková disky kol jsou zárukou mimořádného vzhledu.

 

Zůstaňte v kontaktu s Mazdou2 pro rok 2020


Zjistěte více o Mazdě2 pro rok 2020. Vůz si otestujte při testovací jízdě, nebo si přečtěte naše příručky.

 

KONFIGURÁTOR PROJEĎTE SE CENÍK BROŽURA

 

KODECAR HK, s.r.o. Mazda Hradec Králové

Bří Štefanů 995
50003 Hradec Králové
IČO: 25844032

Prodej
  +420 495 545 956
E-mail: prodej.mazda@kodecar.cz

Servis
  +420 739 521 917
E-mail: servis.mazda@kodecar.cz

PRODEJ


Tel:739 521 916

Tel:739 521 920

SERVIS


Tel:739 521 917

Tel:739 521 918